פיננסים ונדל"ן: המדריך למתחיל

כל אדם צריך למקסם את היכולות שלו לקבל כסף וזה אומר כי אנו צריכים לקבל החזר מס מקוון, לשלם פחות עמלות לבנק ולקרן הפנסיה ולנהל את הכסף שלנו בחכמה. אך הדבר החכם ביותר שאנו יכולים לעשות אם אנו רוצים להיות עשירים זה להשקיע בפיננסים ונדל"ן. עליכם להבין כי השקעה היא הדרך הטובה ביותר להרוויח יותר וכך אנו נותנים לכסף שלנו לעבוד בשבילנו וזה שווה המון.

בנוסף לאפשרות של החזר מס מקוון, קחו לדוגמא את הנושא של חיסכון בתוכנית חיסכון בבנק, במצב כזה אתם תרוויחו מקסימום אחוז בשנה לעומת עשרה אחוזים בהשקעת נדל"ן ועשרות אחוזים בהשקעה בבורסה. כך אתם יכולים להבין כי השקעה בנדל"ן ובפיננסים היא הצעד החכם ביותר שאתם יכולים לעשות וזה הצעד המשתלם ביותר שיש כיום. אם אתם רוצים לצאת לפנסיה עם סכום יפה אתם חייבים להשקיע בנדל"ן או בפיננסים או בשניהם וכך לצאת בראש שקט לפרישה שלכם.

מדוע לא כדאי לבצע השקעה לבד?

עליכם להבין כי השקעות בנדל"ן או בפיננסים הן לא משחק ילדים והן מחייבות ידע והבנה עצומה בשני השווקים הללו. עליכם להבין כי השקעה עצמאית יכולה להסתיים עם הפסד כספי ולא רק עם רווח וזה משהו שאתם חייבים לזכור ולהבין.

אז מה עושים?  כיצד מתגברים על הבעיה הזאת? אם כן הצעד החכם ביותר שאתם יכולים לעשות זה לפנות אל מומחה להשקעות. כפי שברכב לא מטפלים לבד בבעיות כך בהשקעות לא משקיעים לבד. כמובן שככל שתבחרו מומחה יותר טוב כך הסיכוי שלכם להצלחה גדל ולכן יש משמעות אדירה לשאלה באיזה מומחה אתם בוחרים ואתם חייבים להשקיע בכך משאבים רבים.

זכרו – אין דבר כזה כסף קל

תארו לכם כי יום אחד בא אליכם מישהו ואומר לכם כי הוא ייתן לכם עשרה אחוזי ריבית קבועים בשנה אם תשקיעו אצלו מאה אלף שקל. זה נשמע מדהים ואכן מושך מאוד אך אתם חייבים להבין כי יכול להיות שיש פה הונאה.

עליכם להבין כי בחיים אין דבר כזה כסף קל ומי שמבטיח לכם הרים וגבעות יכול מאוד להיות שמשקר אתכם. אי אפשר להבטיח הצלחה בהשקעות ורק מומחה אמיתי יגיד לכם זאת. אם אומרים לכם משהו אחר כמו הבטחה לריבית קבועה ללא קשר לכלום אתם צריכים לחשוד ולהבין כי משהו כאן לא מסתדר ולכן עדיף לכם לחפש אחר השקעה אחרת פחות מסוכנת.

מחקר – המפתח להצלחה בהשקעות

רוצים להצליח בהשקעות שלכם?  בצעו מחקר מקיף וארוך בנוגע אליהם. הבינו בדיוק מה זה אומר ההשקעה בין אם זו השקעה בנכס או פיננסים. בחנו את התשואות של ההשקעה לאורך השנים, בחנו את סטיית התקן של ההשקעה ובחנו את העמלות השונות וכך תדעו האם ההשקעה משתלמת או שמא יש לחפש אחר השקעה אחרת טובה יותר. 

אהבתם? שתפו עם חברים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שיעזרו לך לעשות עוד כסף