איך למצוא תאורה לבית בזול?

כשאתם מסתכלים על התחום של עיצוב הפנים של הבית אתם יכולים לראות גם התמקצעות וגם יצירתיות בענף של אביזרי התאורה. כל גופי התאורה לא רק מחולקים על קשת רחבה של צורות וחומרים, אלא גם על קשת רחבה של מחירים. לכן, זה כבר לא קשה מאוד למצוא גופי תאורה שהם זולים ושהם יכולים להתאים לתקציב שלכם. המדריך הבא יעסוק בנושא של איך למצוא תאורה לבית בזול? כדאי להמשיך לקרוא.

על מה אסור לכם להתפשר ברכישה של גופי תאורה זולים לבית?

כשאתם רוכשים תאורה לבית בזול יש כמה וכמה מאפיינים שאסור לכם להתפשר עליהם בזמן הרכישה, כמו-

  • בטיחות- הבטיחות שלכם ושל בני משפחתכם תמיד תהיה מעל הכל. ולכן, גם כשאתם קונים מנורות זולות לבית אתם צריכים להקפיד לקנות מוצר שהוא בטוח לשימוש, שעומד בכל תווי התקן שצריך לעמוד בהם וגם שלא יסכן אתכם בזמן השימוש וההפעלה.
  • עיצוב- אז נכון שאתם לא רוצים להשקיע הרבה כסף בגוף תאורה, אך אין לזנוח את העיצוב שלו. אתם צריכים לחפש תאורה לבית שהיא זולה אבל שתהיה גם מעוצבת בטוב טעם ובהתאמה לסגנון העיצובי בו שאר החלל או שאר חלקי הבית מעוצבים. 
  • איכות ייצור- כדאי לכם לחפש גוף תאורה שיוצר ברמת הרכבה שהיא מאוד גבוהה. ייצור מסוג שכזה יבטיח לכם מוצר שהוא גם איכותי וגם עמיד ויכול לתת לכם שנים רבות של שימוש ללא תקלות.

איך תעצבו את הבית שלכם עם תאורה זולה?

יש עוד כמה צעדים שעליכם לבצע בעת עיצוב הבית בזול מבחינת תאורה והם קשורים דווקא לתכנון המקדים-

  • תכנון תאורה- כשאומרים תכנון תאורה, מתכוונים לתכנון של סוג הגוף, סוג הנורה שבה תשתמשו, מה היא כמות גופי התאורה שאתם צריכים לקנות ועוד. התכנון הזה יעזור לכם בפיזור האור בדרך שאתם רוצים או במטרה שבשבילה קניתם את גוף התאורה. 
  • אופי החלל- לכל חלל בבית יש שימוש אחר. גוף תאורה שמשמש חלל אחד לאו דווקא ישמש גם חלל אחר. לכן, עליכם לחשוב מה הוא השימוש שצפוי בחלל אליו אתם רוצים להכניס גוף תאורה ולפיכך, תבחרו את הנכון עבורכם. 
  • מסגרת תקציבית- איך אפשר בלי התקציב? גם בזמן שקונים תאורה זולה לסלון או למטבח, צריך לקבוע תקציב שאותו אתם תרצו להשקיע. התקציב יעזור לכם להתמקד באותם גופי תאורה רלוונטיים ויעזור לכם להימנע מחריגה גבוהה ולא רצויה. 

איך תמצאו את התאורה הזולה והנכונה עבורכם?

מעבר לכך שמצאתם גוף תאורה בזול, עליכם לראות שהוא עונה על פרמטרים נוספים שיעזרו לכם לדעת אם בחרתם נכון-

  • פיזור אור- בחירה של גוף התאורה מצריכה טרום תכנון של מספר הפריטים אותם אתם מתכוונים לקנות והמיקומים שלהם. אתם צריכים לשים לב שלכל גוף תאורה יש פיזור אור שונה, כאשר הבחירה הכי נכונה של גוף התאורה תיתן לכם את הפיזור המקסימלי. 
  • עמידות- קודם כל, קיימת העמידות של הנורה עצמה, כאשר אחת איכותית יכולה לתת לכם בין 30,000-50,000 שעות עבודה. ודבר נוסף, קיימת הבחירה של גוף התאורה עצמו, כאשר בחירה של אחד אשר עשוי מחומרים חזקים ובאיכות ייצור משובחת ייתן לכם את האפשרות ליהנות ממנו למשך הרבה שנים בלי להחליף כל כמה זמן.

אהבתם? שתפו עם חברים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שיעזרו לך לעשות עוד כסף

רוצה פריצת דרך כלכלית?
אני מזמין אותך לקבל “שיחת ייעוץ ובהירות” ( ב ZOOM)  ללא עלות 
ליצירת פריצת דרך כלכלית 
עם מנטור של תכנית סוד הכסף

icon-05-min