פעילות עסקית בחו”ל לצורך הגדלת הכנסות – איך עושים את זה נכון?

זה לא סוד שכולנו חושבים בלי סוף על אפשרויות להגדלת ההכנסות שלנו ועושים לילות כימים כדי למצוא דרכים לשפר את מצבנו הכלכלי ואת איכות חיינו. זה גם לא סוד שפעילות עסקית בחו”ל יכולה לעזור לנו לבנות גב כלכלי חזק מהר יותר מפעילות עסקית בארץ, ופעמים רבות לא נחוץ לכך יותר מאשר הון התחלתי נזיל, עצה טובה והכוונה מאנשי מקצוע והרבה רצון. לא נגזים אם נאמר שכדי לשפר את המצב הכלכלי שלנו, לפעמים אין מנוס מפריצת הגבולות של אזור הנוחות ומיציאה החוצה אל עבר הלא נודע. למרבה המזל במקרה שלנו הלא נודע הוא הרבה יותר נגיש משחשבנו, והוא מחכה לנו. אם גם אתם חולמים על הגדלת ההכנסות ואף רוצים לייצר הכנסות נוספות מפעילות עסקית בחו”ל, כך תעשו את זה נכון. 

לפתוח עסק בחו”ל או לא לפתוח?

פתיחת חברה בארה”ב היא אחת הדרכים הטובות ביותר להגדיל את הפעילות העסקית ולהתרחב לשווקים חדשים, איכותיים, מבוססים ויציבים.  בעלי עסקים שחולמים על התרחבות עסקית ועל פתיחת העסק לשוק האמריקני, מתלבטים בשאלה הזאת, תוהים בנוגע לכדאיות של הדבר ושואלים את עצמם אם זה בכלל רווחי. ובכן, התשובה לכך היא פשוטה ודי חד־משמעית – אם אתם רוצים להתרחב לשוק האמריקני, אתם צריכים לעשות את זה ורצוי שזה ייעשה כדין. למה הכוונה? אתם צריכים להירשם ברשויות המס האמריקניות, לפתוח תיק עוסק, לפתוח חשבון בנק ולעמוד בקריטריונים המחייבים כל בעל עסקים זר שפועל בארצות הברית. בניגוד לדעה הרווחת, עלויות הרישום של עסק חדש ממש לא בשמיים, והתהליך עצמו כלל אינו מורכב. רוצים שהרישום יעבור חלק? דברו עם אנשי מקצוע שמכירים היטב את החוקים האמריקניים ואת התקנות הנוגעות לפתיחת חברות חדשות, והיעזרו בהם. 

נדל”ן, נדל”ן ושוב נדל”ן

אם אתם עובדים שכירים מן השורה, ואין לכם שאיפות לניהול עסקים חובקי עולם, הסירו דאגה מליבכם. גם אתם יכולים להגדיל את ההכנסות שלכם ואף לייצר הכנסה עיקרית קבועה, בטוחה ויציבה מהשקעות נדל”ן בחו”ל. נדל”ן הוא אחד מענפי ההשקעה הבטוחים והיציבים ביותר בעולם המודרני, ולכן לא מפליא שכמות המשקיעים הישראליים בנדל”ן בחו”ל הולכת וגדלה מדי יום. הישראלים אוהבים השקעות סולידיות ובטוחות ולא אוהבים להרגיש שהם מהלכים על חבל דק או מסכנים את ההון האישי שלהם. כשישראלי משקיע, הוא אוהב לדעת שהכסף שלו בטוח ועובד בשבילו. השקעה בנדל”ן – בין שמדובר בנדל”ן למגורים ובין שמדובר בנדל”ן לצורכי מסחר או תעשייה – אם היא מבוצעת בחוכמה, תסייע לכם להגדיל את ההכנסות ואף תייתר את הצורך שלכם בפרנסה בארץ. כמו בכל תחום השקעה גם השקעה בנדל”ן מחייבת בחינה מעמיקה של העסקאות והתאמתן ליכולות הפיננסיות שלכם. אז אל תוותרו על ייעוץ, הכוונה והדרכה של אנשי מקצוע שמתמחים בהשקעות נדל”ן בחו”ל, בטרם תתחייבו לעסקה. 

עסקים בחו”ל זאת עסקה טובה

היום יותר מתמיד קל להגדיל את ההכנסות החודשיות ולייצר הכנסות חדשות. פעילות עסקית בחו”ל היא לא רק עסק למקצוענים. גם אתם יכולים, וזאת בהחלט עסקה טובה. 

אהבתם? שתפו עם חברים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שיעזרו לך לעשות עוד כסף

רוצה פריצת דרך כלכלית?
אני מזמין אותך לקבל “שיחת ייעוץ ובהירות” ( ב ZOOM)  ללא עלות 
ליצירת פריצת דרך כלכלית 
עם מנטור של תכנית סוד הכסף

icon-05-min