ניהול כלכלי: באילו מצבים כדאי להיעזר בעו”ד מיסים?

כאשר אתם מתמודדים עם בעיות מס שנמצאות מחוץ לתחומי הידע או הניסיון שלכם, קצת עזרה מבחוץ אף פעם לא מזיקה, להיפך, יכולה להיות לה תועלת טובה. שכירת עו”ד מיסים זאת הדרך הטובה ביותר לטפל בבעיות מס קלות כמורכבות, ולהבטיח שאתם מיושרים עם כל החוקים והתקנות, בין אם בהיבט העסקי ובין אם בהיבט הפרטי. 

באילו מקרים כדאי להיעזר בעו”ד מסים?

  • הוראות נאמנות ועיזבון בעת כתיבת צוואה – כאשר עורכים צוואה קיימת חשיבות רבה להתייחס גם להיבטי המס השונים. לכן אם אתם מעבירים רכוש, נכסים, מקימים תכנית עיזבון או יוצרים הוראות נאמנות, עורך דין מיסים יכול לעזור לכם לתכנן את היבטי המס שקשורים לכך, ובמידת האפשר להפחית את המסים.
  • יישוב סכסוכי מס – אם יש לכם סכסוך עם מס הכנסה, מכל סיבה שהיא, הוזמנתם לחקירה או שאתם חשודים בעבירות מס, מומלץ מאוד להיעזר בעו”ד מיסים ולא להתמודד לבד. עורך דין מקצועי ומנוסה שבקיא ברזי החוק והפסיקה יכול לייעץ לכם על דרך הפעולה הנכונה ולסייע לכם לפתור את המחלוקת בהתאם. 
  • קבלת הקלות מס – במידה ואתם מרגישים שגובים מכם יותר מדי מיסים, אתם יכולים לפנות לעו”ד מס כדי שיעזור לכם להסדיר את החובות שלכם מול מס הכנסה, למצוא הקלות עבורכם, לעדכן מהן הזכויות שלכם, לעזור לכם להבין חוקים מסובכים, לנסח עבורכם מסמכים ולהציע את המומחיות שלהם בתחום המיסים. 
  • הקמת עסק – ישנן סוגיות לא מעטות הקשורות לתשלום מיסים, כאשר אתם מחליטים להקים ולנהל עסק משלכם. עו”ד מיסים יכול לסייע לכם לבנות אסטרטגיות במסגרת החוק כדי למזער את התשלומים שלכם, הוא יכול לסייע לכם לעבור ביקורות ניהול ספרים של מס הכנסה ועוד. 
  • השקעה בנדל”ן – עורך דין מיסים יכול לעזור לכם כאשר אתם מחפשים להשקיע בנכס או במידה וכבר השקעתם בנכסי נדל”ן, במיוחד אם יש בבעלותכם מספר נכסים. הוא יכול ללוות אתכם בעסקאות נדל”ן שונות ולהתעסק בכל נושא המיסוי, כמו גם ללוות אתכם כאשר אתם מקבלים שכירות על דירה לנסח עבורכם חוזים ומסמכים משפטיים ועוד. 
  • ייצוג בדיונים במס הכנסה או בהליכים משפטיים – אם מתקיים דיון שומה בעניינכם חשוב לערב עו”ד מיסים על מנת שייצג אתכם הן בדיון עצמו והן כדי לוודא שההליך תקני. ידע משפטי הוא כוח בכאלו תהליכים ויכול לעזור לכם במידה רבה ולמנוע הגעה לבית המשפט. כמו כן במידה וקיים חשד לעבירה פלילית, יש חשיבות גדולה לליווי וייצוג של עו”ד מקצועי. 
  • ייצוג חשודים בעבירות מס – במקרים שעולה החשד לביצוע עבירת מס, קיימת חשיבות גבוהה לייצוג של עורך דין שבקיא בדין הפלילי בתחום הנוגע למיסוי, כך שיוכל לספק לכם הגנה משפטית, ללוות אתכם, להמליץ על שיטת הפעולה ולמנוע כתב אישום. ידע נרחב בתחומי המיסוי יכול להוביל לסגירת התיק או לצמצום החשדות שעלו נגדכם במידה משמעותית.

אהבתם? שתפו עם חברים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שיעזרו לך לעשות עוד כסף

רוצה פריצת דרך כלכלית?
אני מזמין אותך לקבל “שיחת ייעוץ ובהירות” ( ב ZOOM)  ללא עלות 
ליצירת פריצת דרך כלכלית 
עם מנטור של תכנית סוד הכסף

icon-05-min