כיצד לימודי אנגלית יקדמו אתכם בעסקים?

כולם רוצים להתקדם בחיים, אך לא יודעים איך. איך מגיעים למטה בצורה טבעית? לעולם של ימינו יש כל מיני דרישות כלפי בני האדם, ושוק העבודה הלא יציב דורש מכם לעמוד בתנאים שבחלק מן המקרים הם לא קלים לכם כלל. כאן נכנסת השפה האנגלית. אז כיצד לימודי אנגלית יקדמו אתכם בעסקים? 

למה כדאי לכם לעבור לימודי אנגלית אונליין?

לימודי אנגלית אונליין יתנו לכם את האפשרות לשפר את האנגלית שלכם מכל מקום שרק תרצו. לימוד אנגלית בצורה מקוונת משלב בין היתרונות של לימודים מרחוק, לבין היתרונות של לימודים בכיתה. הלומדים יכולים ליהנות מכל מיני כלים שיעזור להם ללמוד את השפה האנגלית בצורה מהירה ויעילה וכך בעצם להצליח בחיים האמיתיים.

איך לימודי האנגלית יכולים לעזור לכם בעולם העסקים?

בשביל להתקדם בעולם העסקים, צריך לשלוט בשפה האנגלית מכמה סיבות-

  1. כיום, אנגלית נחשבת לשפה בינלאומית אשר משתמשים בה ברוב מדינות העולם. קיימות כל מיני שפות שיש לה המון דוברים ילידים, אך עדיין, אף שפה כזו לא מגיעה לכמות האנשים שמדברים באנגלית כשפה שניה, כך שאם אתם מדברים עם אנשים עסקים מחו”ל, הסיכוי שהם מדברים באנגלית יהיה מאוד גבוה ואתם תיאלצו ללמוד איך לתקשר איתם. 
  2. אנגלית נחשבת לשפת העסקים הבינלאומית- זה לא משנה אם אתם הולכים להקים עסק בארץ ואת המוצר לייצר בחו”ל, אתם תצטרכו לדעת איך לדבר באנגלית על מנת לתקשר עם המקומיים. אנגלית היא השפה הרשמית של עולם העסקים, גם במקרים בהם אף אחד מהצדדים לא יודע אנגלית בתור שפת אם. 

האם אתם מכירים את הסיבות הבאות ללמידת אנגלית למען הצלחה בעולם העסקים?

גם הסיבות הבאות מראות למה כדאי ללמוד אנגלית בשביל להתקדם בעולם העסקים-

  • אם האנגלית שלכם תהיה ברמה גבוהה, אתם תוכלו להתקבל למקום עבודה בין אם הוא בארץ ועובד עם לקוחות מחו”ל ובין אם תרצו לעבור לעבוד בחו”ל. ידיעה של השפה האנגלית, כתיבה ומיומנויות של שיחה נדרשים ברוב מקומות העבודה לכל מיני סוגים של תפקידים. כמו כן, אם תלמדו את השפה ותרכשו את המיומנויות השונות שלה, תוכלו לשפר את הביטחון העצמי שלכם ואת התדמית. הרושם הראשוני שתשאירו על אנשים שעובדים מולכם ואיך שיתפסו את התדמית שלכם ייקבע על פי הרמה שאתם שולטים באנגלית. כאשר אתם לומדים מיומנות כזו או אחרת בשפה האנגלית, אתם מספקים לעצמכם מענה על הרגשת הנחיתות או החיסרון שמגיעים כאשר אתם עושים משהו שאתם לא טובים בו. למידה של השפה האנגלית יכולה להפחית לכם את חוסר הבטחון בתקשורת הבן אישית עם אנשים שמדברים רק אנגלית. נוסף על שיפור הביטחון העצמי, למידה של השפה גם תעזור לכם לשפר את הרושם הראשוני שאתם יוצרים עם היכולת הזו.

המאמר נכתב באדיבות 2speak – מדריך מקיף ללימודי אנגלית

אהבתם? שתפו עם חברים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שיעזרו לך לעשות עוד כסף

רוצה פריצת דרך כלכלית?
אני מזמין אותך לקבל “שיחת ייעוץ ובהירות” ( ב ZOOM)  ללא עלות 
ליצירת פריצת דרך כלכלית 
עם מנטור של תכנית סוד הכסף

icon-05-min