איך לחסוך בהוצאות כשנכנסים לגור בדירה שרכשתם למגורים?

אפשר למצוא באינטרנט כל כך הרבה טיפים על איך לחסוך כסף, אך רק מעטים יודעים באמת מה עובד. ערכנו לפניכם מדריך שלם שעוסק באיך לחסוך בהוצאות כשנכסים לגור בדירה שרכשתם למגורים? כדאי לכם להמשיך לקרוא ואולי להצליח לחסוך איזה שקל או שניים.

מאיפה מתחילים לרהט את הבית במחיר הוגן לכל כיס?

איך מרהטים את הבית במחיר הוגן – עיצוב דירה דומה מאוד במהותו לכתיבה של תסריט או של סיפור קצר אשר מכיל הרבה פרטים. ולכן כדאי ואפילו מומלץ לעשות סדר בדברים. כמו לדוגמה, כדאי להתחיל מהריהוט היותר גדול- מהספה, שידה, שולחן עם כיסאות, מיטה, ארון ועוד. רק אחרי שדואגים לריהוט הנ”ל אתם יכולים לצרף את שאר כלי המשחק בעיצוב של הדירה שלכם. מכיוון שריהוט הוא לא הדבר הכי זול בעולם, אתם צריכים לדעת איפה לחפש. בשלב הראשון, כדאי לכם להגיע פיזית לחנויות עם תצוגה ששם אפשר לראות איך הרהיטים משתלבים יחד. לאחר מכן, כדאי לכם לעבור בעוד כמה וכמה מקומות בשביל שתוכלו למצוא את הריהוט הכי טוב עבורכם במחיר הכי נוח שאפשר. 

איך תוכלו לחסוך בהוצאות שלכם בעת הכניסה לדירה החדשה שרכשתם?

בשביל שתצליחו לחסוך בהוצאות שלכם לפני שאתם נכנסים לדירה משלכם, כדאי לכם לפעול על פי השלבים הבאים-

  • תכינו תקציב דו שבועי במקום התקציב החודשי שאתם רגילים אליו. אתם מקבלים את המשכורת שלכם פעם בחודש, וזו הסיבה שגם התקציב שלכם מתוכנן לחודש, זה הגיוני ולגיטימי. אך לפעמים חודש זה המון זמן, וזה יכול ליצור לכם תחושה של עושר בכאילו, מה שיוביל אתכם לבזבוז יתר וגם להגיע למצב שלא יישאר לכם יותר מדי כסף להמשיך לתכנן את שאר החודש קדימה.
  • תוזילו את העמלות שלכם בבנקים- אם לא צלחתם בהתמקחות עם הבנקים על עמלות העובר ושב שלכם, ואתם עדיין לא רוצים להחליף בנק, יש כל מיני מסלולים קבועים שהבנק חייב להציע לכם בעלות סמלית וקבועה של 10 ₪. כל עוד אין לכם עסק, כדאי לכם לעבור למסלול הזה שכולל בתוכו את כל מה שאתם צריכים, כמו ביצוע של פעולות באינטרנט, כספומט, הוראות קבע ועוד הרבה דברים אחרים שלא מצריכים נוכחות של פקיד בנק. 

איך תצליחו לחסוך בהוצאות בעת כניסה לדירה שרכשתם בשביל להגיע לעצמאות כלכלית?

כשאתם מנסים לחסוך בהוצאות שלכם לפני כניסה לדירה חדשה, אתם רוצים בעצם להגיע למצב של עצמאות כלכלית. בשביל להגיע לשם, אתם צריכים לשנות את התפיסה שלכם לגבי חיסכון. אל תחסכו רק בשביל לחסוך. תיתנו מטרה שהיא מספיק ברורה לחיסכון, בשביל שיהיה לכם ברור לשם מה אתם בכלל שמים כסף בחיסכון. נוסף על כך, אתם צריכים להתקשר לחברת החשמל בשביל שיחליפו לכם מונה. במידה ותחליפו אותו ותשימו במקומו מונה חכם, אתם גם תחסכו תשלומים שלא אמורים להיות לכם לחברת החשמל וגם תוכלו, אם תרצו, לעבור לחברה מתחרה ולצרוך ממה חשמל. 

אהבתם? שתפו עם חברים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שיעזרו לך לעשות עוד כסף

רוצה פריצת דרך כלכלית?
אני מזמין אותך לקבל “שיחת ייעוץ ובהירות” ( ב ZOOM)  ללא עלות 
ליצירת פריצת דרך כלכלית 
עם מנטור של תכנית סוד הכסף

icon-05-min