אפיקי השקעות שיכולים לייצר הכנסה פסיבית

השקעה פסיבית. מושג שהפך לנפוץ מאד בחברה שלנו בשנים האחרונות. מושג זה מייצר פנטזיה לא ריאלית על פעולת “שגר ושכח” והתעשרות מהירה ללא צורך בהשקעת מאמץ. מה אנחנו שוכחים? שזו היא לא נוסחת קסמים. כדי להרוויח יפה ולייצר הכנסה גבוהה צריך לעבוד. עם הזמן רמת ההשקעה שנצטרך להשקיע במקורות ההכנסה הפסיביים תרד. אך בהתחלה נדרש מאמץ.

מהי ההגדרה של השקעה פסיבית?

אם מדובר על השקעה פסיבית במוצר או שירות, מדובר על השקעה חד פעמית, לא מוגדרת בזמן, שתייצר עבורנו בטווח הארוך הכנסה ללא צורך בהשקעה. אם מדובר על השקעה בשוק ההון, השקעה פסיבית היא תהליך של השקעה בתיק של מניות, אג”ח או כלי השקעה אחרים ללא כל מאמץ מצד המשקיע.

אספנו עבורכם מספק אפיקים שיכולים לייצר עבורכם הכנסה פסיבית ללא הון עצמי:

שיווק שותפים

שיווק שותפים היא שיטה לייצור הכנסה פסיבית. איך זה עובד, אתם מפרסמים באתר שלכם מוצרים או לינקים למוצרים של חברה אחרת וברגע שמישהו רוכש את המוצר דרךבלינק שפרסמתם אתם מרוויחים עמלת מכירה. תוכניות שיווק שותפים מוכרות וגדולות הן של אמאזון, איביי, גרופון ועוד חברות רבות ברחבי בעולם שמציעות את שיטת המכירה הזו). פאסיבי לגמרי זה לא. נדרשת השקעה כדי לבנות ולתחזק אתר אינטרנט אבל ללא ספק זה דורש פחות מאמ. מלצאת ולמצוא עבודה.

מדריכים וקורסים דיגיטליים

עידן הקורונה הביא איתו גם המון דברים טובים. אחד מהם והבולט ביותר הוא המעבר המהיר לעולמות הדיגיטל. כמעט כל פעולה שהתרגלנו לעשות ביום יום שלנו הפכה לדיגיטלית. כך גם תחום הלימודים והעשרה. כיום ברחבי האינטרנט קיימים אינסוף רוסים דגיטליים כמעט בכל תחום והמון מדריכים שיכולים להסביר בצורה מפורטת, צעד אחרי צעד איך לייצר ולעשות דברים. זה יכול להיות ממש על כל דבר. בנייה מעץ, תפירה, שיווק דיגיטלי, התפתחות רוחנית ועוד. אם אתם מומחים בתחום מסויים או שיש לכם מה לתרום בנושא מסויים זה הזמן ליצור קורס דיגיטלי או מדריך. זו הכנסה פסיבית מעולה שיכולה להימשך לאורך שנים.

Merch by Amazon

אם יש לכם רעיון לעיצוב והדפס על חולצה, משפט שנון או עיצוב מקורי, אמאזון מציעה שירות שבו תוכלו להעלות את העיצוב המקורי שלכם ולמכור דרכם חולצות מיוחדות לכל העולם. כל תהליך ההדפסה ושליחת המוצר הוא על אמאזון והם מתחלקים איתכם ברווחים בתמורה לכך. זו אופציה נהדרת למוכשרים שבנינו.

רעיון נוסף שכן דורש השקעה של סכום ראשוני הוא השקעה בשוק ההון.

רבות מדובר לאחרונה על השקעות בבורסה ובשוק ההון. כמעט כל אחד יודע היום שקיימת האופציה להשקיע עבור כולם. חברות גדולות ויחידים עשו צעדים כדי להנגיש את עולם ההשקעות לציבור הרחב. אחד האפיקים הפופולריים הוא השקעה לטוח ארוך. אתה שם סכום כסף ראשוני, לרוב על מדדי מניות או קרנות מחקות מדד (קיימות עוד אופציות) ולאחר מספר לא מבוטל של שנים אתה נהנה מרווח נאה. השקעות מסוג זה לא נועדו עבור כל אחד ולפני שקופצים על הרעיון כדאי להיעזר ביועץ השקעות מוסמך שיכוון אתכם להשקיע באפיקים המתאימים לכם ביותר.

לסיכום, קיימות אינסוף אפשרויות להתחיל לייצר הכנסה נוספת, או הכנסה פסיבית כפי שכולם קוראים לזה.

החוכמה היא לא ליפול לאשליה שזה לא מצריך מאמץ בכלל. בהתחלה אנחנו כן נשקיע זמן ומחשבה, אך אם נתמיד ונהיה עקביים, ההכנסות יעלו ורמות ההשקעה ירדו. 

אהבתם? שתפו עם חברים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שיעזרו לך לעשות עוד כסף

רוצה פריצת דרך כלכלית?
אני מזמין אותך לקבל “שיחת ייעוץ ובהירות” ( ב ZOOM)  ללא עלות 
ליצירת פריצת דרך כלכלית 
עם מנטור של תכנית סוד הכסף

icon-05-min