גיל אורלי מציג:
פרויקט מיוחד בעקבות משבר הקורונה ותחילת שנת 2021

קורס ממשבר לצמיחה -
חינם!

תוכנית ההשכלה הפיננסית הנצפית ביותר בישראל

איך לצאת מחובות ולהצליח בגדול?

איך אלפי אנשים השתמשו בחוק "הנדנדה" כדי לצאת מקושי כלכלי,
ליצור הכנסה פסיבית ולהגיע אל חופש ועצמאות כלכלית
– תוך 100 יום בלבד –
והפסיקו להיות תלויים במשברים, פיטורים או סגרים.

"אדם ישר, הגון, חכם ובעל רצון עז לעזור לאנשים. שאפו ענק."

שי אשרוב

"אדם ויועץ מדהים. הצמיחה הכלכלית שלי הייתה בזכותו! ממליצה בחום."

מאירה זקאי

"הרצאות מרתקות, מדבר בגובה העיניים וקל להבנה."

סיגל אזנקוט כהן

גיל אורלי, "האבא העשיר" הישראלי, שעזר ב-20 שנים האחרונות לאלפי אנשים לשפר את מצבם הכלכלי ולייצר נכסים בשווי של יותר מ-1 מיליארד שקל

מעניק לכם גישה לקורס של 4 שבועות
לסגירת המינוס
ויצירת עוד מקורות הכנסה
- 100% בחינם

מה תקבלו בתכנית?

אי פעם תהיתם איך העשירים עושים את הכסף שלהם, ואיך הם ממשיכים להתעשר בזמן שרוב תושבי מדינת
ישראל נמצאים בסכנה כלכלית – הקורס "ממשבר לצמיחה" בדיוק בשבילכם!

קורס וידאו מושקע

המכיל 4 שיעורים שיעניקו לכם את מפת הדרכים ליצירת ביטחון כלכלי בעזרת חוקי העושר שרק 4% מהישראלים המבוססים ביותר מכירים.

תרגולים מעשיים

שיעורים חיים עם תרגולים מעשיים שבהם תגלו דרכים מפתיעות להגדיל את ההכנסה החודשית שלכם וגם לחסוך בהוצאות בלי וויתורים כואבים על הדברים שחשובים לכם.

תמיכה בפייסבוק

גישה אל קבוצת פייסבוק סגורה למענה על שאלות ותמיכה מגיל אורלי וצוות המנטורים של תכנית "סוד הכסף" שיסייעו ויתמכו בהתאוששות והצמיחה שלכם.

הצטרפו בחינם לקורס “ממשבר לצמיחה”
וגלו איך אלפי אנשים השתמשו
בחוק "הנדנדה"
כדי לצאת מקושי כלכלי, ליצור הכנסה פסיבית
ולהגיע אל חופש ועצמאות כלכלית
תוך 100 יום בלבד
והפסיקו להיות תלויים במשברים, פיטורים או סגרים

"תודה לך גיל אורלי על כל הידע שאתה חולק איתנו ועל שיטות העבודה החכמות שאתה מלמד, שמקלות על החיים ועושות סדר בראש."

טליה ויסברג

"אולי היחיד שאכפת לו באמת שכל אדם במדינת ישראל יחיה בחופש כלכלי. קיבלתי מגיל דרך חיים חדשה, צורת חשיבה בריאה להבין איך כסף עובד ולהתנהל איתו נכון."

פראדי אנגלרד

"גיל שינה את חיינו מקצה לקצה. יצאנו לדרך חדשה ונפלאה שהביאה המון ביטחון ושקט נפשי הביתה. אנחנו כל הזמן חושבים נכסים ומתכוננים לצעד הבא."

מיטל מירמן לבוביץ'

איך לצאת מחובות?

הלוואות בצורה כזאת או אחרת מלווות את כולנו לאורך החיים. כאשר ההלוואות נמצאות בשליטה, הן יכולות לסייע להשיג מטרות, לקנות בית, לקנות רכב, לממן חתונה וכן הלאה. הבעיה מתחילה כאשר החובות יוצאים משליטה. השאלה איך לצאת מחובות זו שאלה קריטית, אפילו גורלית. מפני שכאשר אנו טובעים בתוך חובות בלתי נגמרים, אנו מאבדים את השליטה על מצבנו הפיננסי. חובות מורידים את דירוג האשראי שלנו כיחידים או כמשפחה. ולא פחות חשוב – חובות מעיקים על הלב ומשפיעים על הרווחה הנפשית שלנו ולא רק על הנינוחות החומרית. אז איך יוצאים מחובות והאם כל אחד יכול – אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לפספס את הדברים החשובים הבאים.

יציאה מחובות, מאיפה מתחילים?

אנשים ומשפחות שמרגישים כי הם טובעים בתור ערימה של חובות, עשויים להרגיש אבודים. זה עשוי להיראות מאיים, אבל זה קורה פשוט כי זו הפעם הראשונה שבה אתם ניגשים לשאלה איך לצאת מחובות במלוא הרצינות. יכול מאוד להיות שעד עכשיו טאטאתם את הבעיה מתחת לשטיח והעדפתם להתעלם. אז קודם כל, דעו שהמציאות מראה שמי ששואל את עצמו (או שואלת את עצמה) איך יוצאים מחובות וייגש לעניין בצורה מסודרת ועם מוטיבציה גבוהה – יצליח. כדי להתחיל עם האתגר הזה, שצפוי לשנות לכם לטובה את החיים, אפשר להגדיר נקודת התחלה מאוד מאוד ברורה עבור יציאה מחובות. נקודת ההתחלה שלכם היא להגדיר מטרה. המטרה שכדאי להגדיר היא קונקרטית, אישית ונועדה לתת לכם מוטיבציה חזקה לאורך כל התהליך. וכעת נסביר.

נניח, תשאלו את עצמכם איך לצאת מחובות, על מנת שסוף כל סוף תוכלו לקחת את המשפחה לטיול מפנק במיוחד בחו"ל. כמובן לא רק טיול לחו"ל יכול לשמש תמריץ בשביל לעשות שינוי כלכלי ופיננסי מהותי. המוטיבציה יכולה להיות כדי לחסוך לילדים לטובת אוניברסיטה. או, שרוצים שיהיה יותר כסף פנוי כדי שאפשר יהיה להחליף את הרכב הישן או כדאי שאפשר יהיה לעזור לילדים להגיע לדירה או כדי שתוכלו לשפץ את הבית, לעבור דירה או לקנות סוף כל סוף את הדירה שרציתם. בקיצור, הגדירו מה החלום שלכם שכסף יכול להגשים – הקמת עסק, חיסכון יפה לפנסיה בשביל העתיד שלכם וכו'.

איך לצאת מחובות גדולים?

סביר להניח שאם אתם כאן, ושואלים את עצמכם איך לצאת מחובות, אין לכם חוב קטן ושולי. מי ששואל את עצמו איך לצאת מחובות ומוטרד מזה כל הזמן, לקח בעבר המון הלוואות, אולי נעזר בהלוואות משפחתיות, לא מצליח להחזיר חובות עסקיים, אולי גם המינוס נמצא מזמן בחריגה ובקיצור – לא נעים. אז איך יוצאים מחובות גדולים ומשמעותיים? בהמשך ניתן כמה כללי אצבע טובים. אולם, חשוב להבין שאין שום קיצורי דרך כדי להצליח עם יציאה מחובות. לאחר שמגדירים מטרה ומוטיבציה, צריך להיערך עם תוכנית כלכלית מקיפה, גדולה ומסודרת. התמכרות לחובות היא במידה מסוימת כמו התמכרות לסיגריות. יש כאלה שיכולים להיגמל לבד. בדרך כלל, נעזרים בתמיכה. בניית תוכנית חילוץ כלכלית מסודרת עבור יציאה מכל החובות בהחלט יכולה להוביל אתכם בסוף התהליך למקום שונה, חיובי ונכון, בחיים שלכם.

יציאה מחובות, מתי הזמן הנכון לצאת מהחובות?

אם שאלתם את עצמכם בעבר מתי הזמן הנכון לבצע שינוי כלכלי חיובי, התשובה היא – ממש עכשיו. אף פעם לא מוקדם מדי להתחיל תהליך של יציאה מחובות. אפשר להתחיל תהליך עבודה נכון, גם אם החובות רק מתחילים להיווצר ורוצים למנוע מהם לתפוח ולצמוח. ולא משנה עד כמה אתם מרגישים מבולבלים, חוששים, או מפוחדים, אל תדחו. את התשובה לשאלה איך יוצאים מחובות אתם יכולים לקבל בעזרת קורס, סדנא או ייעוץ בכלכלת המשפחה. הדבר החשוב הוא להתחיל כמה שיותר מהר. שאלו את אלה שכבר סיימו את כל התהליך או חלק מהתהליך של יציאה מחובות ותבינו עד כמה שתחושת השחרור ואיכות החיים, יעשו גם לכם ולמשפחה שלכם – רק טוב.

איך יוצאים מחובות כשיש כל כך הרבה הלוואות?

כעת נעבור לטיפ חשוב שיכול לעזור לכם עם התהליך של איך לצאת מחובות. הדברים לא נעשים בצורה סתמית על ידי כוח הרצון. איך יוצאים מחובות? בעזרת תהליך מובנה שיכול לכלול פעולה שנקראת איחוד הלוואות. משמעות הדבר היא שאת כל סוגי החובות וההלוואות שלכם, שיוצרים בלבול, אי סדר או מבוכה, מכסים על ידי הלוואה אחת גדולה. זה לא פותר את כל הבעיות ביום אחד, זה מצריך עוד צעדים נוספים, אבל זה מרכיב שמאוד יכול לעזור בתהליך מובנה של יציאה מחובות.

האם אפשר לשים סוף למינוס?

טיפ נוסף שיעזור לכל מי שרוצה לדעת איך לצאת מחובות הוא להתמקד במינוס. כדי לסגור את המינוס ולהתחיל לשלוט על ההיבט הפיננסי של החיים שלכם, יש צורך להגדיר את כל ההוצאות החודשיות השונות שלכם. מאמנים כלכליים ויועצים לכלכלת המשפחה שנשאלים לא פעם איך יוצאים מחובות מסבירים שצריך שכל הנתונים על ההוצאות וההכנסות שלכם יהיו מול העיניים. בהמשך התהליך של יציאה מחובות תוכלו לתכנן תקציב חודשי קדימה, מבעוד מועד. בצורה כזאת, תוכלו להפנות תקציב קבוע עבור סגירת המינוס ועבור סגירת ההלוואות.

עד כאן תיארנו בכמה עקרונות ראשוניים, איך לצאת מחובות. אך כמובן כל אחד, כל אחת וכל משפחה שמתמודדים עם הר של חובות מהווים סיפור שלם וייחודי בפני עצמו. קחו את עצמכם בידיים ותוכלו לא רק לשאול איך לצאת מחובות אלא גם לסגור את המינוס אחת ולתמיד ולהיפרד מחיים עם חובות.